Booking


Nyheder

 

Åbningstider 1. maj  og Fredag den 26.05.17 (dagen efter Kr. Himmelfartsdag)

Vores fragtafdeling holder lukket, alt andet er åben (kurer/hastetransporter og andre aftaler)

Kontakt vores disponenter ved evt. spørgsmål.

 

 

_________________________________________________________________________________________________ 

 

Vi er allerede i gang med bookinger til studenterkørsel 2017 samt 2018, så hvis I vil sikre jer den fedeste studentertur skal i ikke tøve med at ringe eller skrive!

 

Husk: Vores bil har en frisk chauffør, er godkendt til 32 pers, fedt musik anlæg hvor I kan tilslutte jeres iPod, iPhone, what ever.... og selv styre musikken! 
 
Vi er klar til at modtage jeres opkald/mail!

 

Kontakt os

 

Autobude A/S

Lundagervej 3

8722 Hedensted

Tlf. 70150003 - Fax. 70150004

Mail: booking@autobude.dk

 

 

Direktion/Salg

Brian Pedersen

Tlf. 75806090

Mail: brian@autobude.dk

 

 

 

Disponering/Kørsel

Kurt Larsen

Tlf. 75806097

Mail: kurt@autobude.dk

 

 

Disponering/Kørsel

Peter Kristensen

Tlf. 75806092

Mail: peter@autobude.dk

 

 

 

 Disponering/Kørsel                                                                                                                                                      

 Brian Thomsen

 Tlf. 75806093

 Mail: thomsen@autobude.dk 

 

 

 Disponering/Kørsel                                                                                                                                                      

 Kenneth Elmgreen

 Tlf. 75806091

 Mail: kenneth@autobude.dk 

 

 

 

 

 

Bogholderi

Ina Pedersen

Tlf. 75806098

Mail: ina@autobude.dk

 

 

 

 

Afregning/Lager

 

Emma Jensen

 

Tlf. 75806095

 

Mail: emma@autobude.dk

 

 

 

 

Afregning/Paller

Hanna Teglgaard Jensen

Tlf. 75806096

Mail: hanna@autobude.dk

 

  - foto kommer senere -

Priser

Lotte Kristoffersen

Tlf. 75806094

Mail: lotte@autobude.dk